Про нас

Херсонська Спарта утворилася в 2014 році, коли анексія Криму не дозволила вихованцям Федерації Годзю рю Херсонської області проводити щорічні збори в Кримських горах. Переглянувши багато місць, ми зупинились на прекрасній локації в районі села Рибальче Херсонської області. Шляхом голосування в соцмережах з'явилася і назва – Херсонська Спарта. Перший рік роботи табору на новому місці був просто спортивним. У 2015 році поряд із тренуваннями по карате стали проводити тренування з початкової військової підготовки.

А з 2016 року Херсонська Спарта стала такою, якою її вже знають багато підлітків з різних куточків країни, що побували в ній. З'явилися великі армійські намети, заїзди, відділення, проводяться заняття з історії, стрімкі піші марші, утворився колектив постійних учасників і найголовніше – склалося чітке розуміння цілей і завдань.

Мета Херсонської Спарти – виховання вільних, сильних духом підлітків, які думають і будуть працювати в ім'я України та для її громадян. У 2017 році ми створили громадську організацію “Херсонська Спарта” і влітку провели 4 двотижневі заїзди та один тижневий. Загальна кількість учасників табору склала 140 осіб. До нас завітали представники Києва і області, Одеси, Тернополя, Рівного, Вінниці, Черкаської, Запорізької, Дніпропетровської областей, Херсона та області. Далі буде цікавіше.