Херсонська спарта запрошує!

Табiр для дiтей вiд 9 рокiв

12.06-19.06

Список дiтей погоджується адмiнiстратором

  • Список дiтей, якi потрапили у 12.06-19.06 (може змiнюватися)
    +
    1. Гаврилов Максим
    2. Кирилл
    3. Андрієвський Миколай Ігорович
    4. Андрієвський Іван Ігорович
    5. Олійник Іван
    6. Бабенко Эвген
    7. Куліда Михайло
    8. Смахтин Назар
    9. Бабенко Женя Годзю-рю
    10. Божченко Кирилл
    11. Іващенко Семен
    12. Писточенко Кирило
    13. Середа Иван
    14. Бутаков Нікіта
    15. Орлов Микола
    16. Баранова Софія
    17. Пласкальний Денис
    18. Терещук Артем Павлович
    19. Храмцовський Даніїл
    20. Марченко Ксенія Михайлівна
    21. Шумакова Валерия
    22. Луцишина Катя
    23. Гаркуша Илья
    24. Гаркуша Богдан
    25. Єлізар'єв Єгор
    26. Єлізар'єв Дмитро

19.06-26.06 МІсць на другий заїзд немає, будь ласка раєструйтесь у резерв чи на інші заїзди

Список дiтей погоджується адмiнiстратором

  • Список дiтей, якi потрапили у 19.06-26.06 МІсць на другий заїзд немає, будь ласка раєструйтесь у резерв чи на інші заїзди (може змiнюватися)
    +
    1. Проволоцкая Анастасия Кенсай
    2. Тужилкин Андрей Кенсай
    3. Шишак Егор Кенсай
    4. Раздрогина Александра Кенсай
    5. Ковинская Милена Кенсай
    6. Романча Михаил Кенсай
    7. Леонтьев Даниил Кенсай
    8. Зверянский Иван Кенсай
    9. Зверянский Сергей Кенсай
    10. Ткаченко Глеб Кенсай
    11. Ткаченко Иван Кенсай
    12. Пестов Данил Кенсай
    13. Потапов Михаил Кенсай
    14. Гульченко Татьяна Кенсай
    15. Гульченко Михаил Кенсай
    16. Подгайный Роман Кенсай
    17. Галянтов Ярослав Кенсай
    18. Верещака София Кенсай
    19. Куликов Богдан Кенсай
    20. Власенко Роман Кенсай
    21. Столяров Евгений Кенсай
    22. Раздрогина Александра Кенсай
    23. Побережный Никита Кенсай
    24. Зегнибеда Илья Кенсай
    25. Столяров Евгений Кенсай
    26. Каминский Георгий
    27. Иваненко Арина Кенсай
    28. Бедрик Кирилл Кенсай
    29. Крзаренко Макар Кенсай
    30. Луговой Назар Кенсай
    31. Каминский Георгий Кенсай
    32. Галенко Даниил Кенсай
    33. Йокич Мария Кенсай
    34. Макаров Назар Кенсай
    35. Боренко Никита Кенсай
    36. Биленко Сергей Кенсай
    37. Юхтман Олег Кенсай
    38. Юхименко Валентин Кенсай
    39. Павлюк Влада Кенсай
    40. Сорокин Никита Кенсай
    41. Соценко Всеволод Кенсай
    42. Костромин Артём Кенсай
    43. Качан Анна Кенсай
    44. Землянский Михаил Кенсай
    45. Шиманович Дарья Кенсай
    46. Крячкова Валерия Кенсай
    47. Андрієвський Миколай Ігорович
    48. Андрієвський Іван Ігорович
    49. Слабко Ярослав Кенсай
    50. Иванова Елизавета Кенсай
    51. Польщан Богдан
    52. Веслополова Таисия
    53. Писточенко Кирило
    54. Піронко Герман

Табiр для дiтей вiд 13 рокiв

26.06-10.07

Список дiтей погоджується адмiнiстратором

  • Список дiтей, якi потрапили у 26.06-10.07 (може змiнюватися)
    +
    1. Гараев Богдан Кенсай
    2. Власенко Роман Кенсай
    3. Столяров Евгений Кенсай
    4. Раздрогина Александра Кенсай
    5. Побережный Никита Кенсай
    6. Украинец Олег Кенсай
    7. Беклеміщев Данило
    8. Рогаль Валентин
    9. Корчовський Олександр
    10. Андрієвський Миколай Ігорович
    11. Андрієвський Іван Ігорович
    12. Росіна Єва
    13. Князська Діана
    14. Блувштеен Денис
    15. Сахно Ігор
    16. Сєдіна Анастасія
    17. Костенко Іван
    18. Алексєєнко Євген
    19. Хачатуров Аветис Хачикович
    20. Шешеня Олена
    21. Стельмах Ярослав
    22. Колесніченко Богдан
    23. Півень Нікіта
    24. Криворучко Руслан
    25. Деркач Владислав Андрійович
    26. Міщенко Мілан Вадимович
    27. Лисенко Назар
    28. Безкровний єгор
    29. Книга
    30. Ермаков Назар
    31. Алексеев Михаил
    32. Черкашин Данило
    33. Підгорний Марк
    34. Игнатов Владимир
    35. Ружицький Єгор
    36. Науменко Владислав
    37. Тарасова Софія
    38. Алтухов Ігор
    39. Литвяк Валерій
    40. Поротников Платон
    41. Павлов Тимофей
    42. Кравчук Кирилл
    43. Гончаров
    44. Курілець Каміла
    45. Курілець Артур
    46. Гаврилов Максим
    47. ЛИСИЦЫН Дима
    48. Ващенко Данило